Sportowe Wakacje + z Fundacją Lotto

dofinansowanie obozu sportowegoMinisterstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu rozstrzygnęło nabór wniosków w ramach Programu „Sportowe Wakacje+”. Miło nam poinformować, że po raz kolejny, operatorem krajowym zadania: „Wspieranie organizacji ogólnopolskich obozów sportowych” została Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. Środki finansowe Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Fundacji LOTTO w łącznej wysokości 15 mln zł pomogą dzieciom i młodzieży biorącym udział w obozach sportowych w odzyskaniu kondycji fizycznej po przymusowej bezczynności spowodowanej pandemią.

Wyłonienie beneficjentów na dotacja na obóz sportowy projektu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021”, realizowanego w ramach „Sportowych Wakacji +” odbędzie się w drodze konkursu. O przyznanie dofinansowania będą mogły ubiegać się organizacje pozarządowe, powołane do realizacji w ramach swej podstawowej działalności statutowej zadań w zakresie upowszechniania sportu i kultury fizycznej tj. w szczególności związki stowarzyszeń, stowarzyszenia i fundacje zarejestrowane na terenie Polski.

W Programie będzie można się ubiegać o dofinansowanie obozu sportowego bądź refundację kosztów obozów sportowych, organizowanych zarówno w trybie wyjazdowym jak i stacjonarnym, odbywających się w terminie od 1 kwietnia do 31 grudnia 2021 r.

Oczekujcie startu programu już niebawem!

Konkurs ogłoszony 28.05.2021, szczegoły: https://www.a-d-net.pl/konkurs-na-dofinansowanie-obozow-sportowych-wakacje-z-fundacja-lotto-2021/

Kolejnym komunikatem ogłosimy datę rozpoczęcia naboru wniosków oraz zasady i regulamin programu.

Zapraszamy do współpracy przy składaniu aplikacji. Kontakt: dotacje@a-d-net.pl

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.a-d-net.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright © Właściciel: ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: biuro@a-d-net.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności